SPINAL VITAL

PRVÝ VÝŽIVOVÝ PRODUKT NA SLOVENSKU
PRE STAROSTLIVOSŤ O PLATNIČKY

VITAMÍNY A MINERÁLY

Jedinečná kombinácia minerálov, vitamínov a podporných látok.

VYŽIVUJE PLATNIČKY

Difúzne vstupuje do medzistavcového priestoru platničky tak, že zlepšuje jej kvalitu, výživu a elasticitu.

VHODNÝ PRE VŠETKÝCH

Pre každého, kto má akékoľvek ťažkosti s chrbticou.

Čo je Spinal Vital?

Spinal Vital je jedinečná kombinácia minerálov, vitamínov a podporných látok, ktorá difúzne vstupuje do medzistavcového priestoru platničky tak, že zlepšuje jej kvalitu, výživu a elasticitu. Spinal Vital zastavuje degeneráciu platničky a znižovanie jej výšky.

Je vhodný pre všetkých, ktorý majú akékoľvek ťažkosti s chrbticou. No najvhodnejší je pre aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť zdravo, športujú, športovými výkonmi zaťažujú svoju chrbticu. Určite je vhodný aj pre ľudí, ktorý zaťažujú svoj chrbticu v práci, musia dvíhať ťažké bremena, alebo majú jednostranné zaťaženie, alebo sedavú prácu, lebo aj to je pre chrbticu obrovská záťaž. No nikdy netreba zabúdať aj na cvičenie a posilnenie chrbtice.

Takisto je Spinal Vital vhodný pre starších ľudí, ktorí už majú problémy s chrbticou. No aj vo vyššom veku je vhodné správne kombinovať výživový prostriedok, či už s pohybom alebo akýmkoľvek cvičením, izometrickými posilňovacími cvičeniami alebo prechádzkami. 

Spinal Vital je vhodný aj pre mladých aktívnych ľudí, ktorí pravidelne trávia čas vo fitness centrách, ale je potrebné, aby ich chrbtica tú záťaž vydržala.

VITAMÍN C
L – LYZÍN
VITAMÍN D3
DRASLÍK
VITAMÍN K1
VÁPNIK
HORČÍK
BROMELAÍN
MANGÁN
BÓR