Spinal Vital recenzie

Spinal Vital užívam od júna. Som rok po operácii bedrového kĺbu a preto, že mám sedavú prácu, začína ma bolievať aj chrbtica. Spinal Vital užívam zatiaľ 3 x denne a citím, že dokážem dlhšie sedieť bez bolesti ako predtým.

Adriana, Ružomberok, 48 rokov

Ako fyzioterapeut pracujem s pohybovým aparátom a asi najpočetnejšou skupinou našich pacientov sú pacienti vertebrologickí, to znamená pacienti trpiaci bolesťami chrbta. Vieme, že bolesti chrbta spôsobujú celkovú dizabilitu a posledné roky nám dĺžka dizability u pacientov vzrástla. Pre fyzioterapiu bolestí chrbta je v prvej línii odporúčaná liečba cvičením, ktorá sa musí opierať predovšetkým o funkčné (pohybové) vyšetrenie. Veľká pozornosť sa venuje predovšetkým medzistavcovým platničkám a ich poruchám, aj keď zdrojom bolesti môžu byť aj iné štruktúry. Platnička má hydrostatické vlastnosti a počas noci pri odľahčení dochádza k absorpcii vody a prenosu metabolitov. Výživa platničky je možná ešte aj pri pohyboch a práve kombinácia fyzioterapie, ktorá nasmeruje pacientov na ten správny pohyb a výživového doplnku SPINAL VITAL je jedinečnou kombináciou v mojej praxi.

PhDr. Michaela Kotrbancová, Cert.MDT

Mne najviac pomohla zmena stoličky a výživový doplnok Spinal Vital je to naozaj cítiť … Platničky ma nebolia a nemám také prepadnuté brucho a ani zadok, cvičím a chodím na prechádzky.

Romana,Banská Bystrica, 34 rokov

Ja som mala tiež podobne problémy s chrbticou . Vymenila som matrac v posteli ktorý bol strašné preležaný. Ale môj spánok bol stále na nič. Začala som guglit a našla som výživový doplnok Spinal vital , ale ťažko uveriť niečomu z internetu poznáte to… keď som bola u svojho lekára spýtala som sa ho čí to ma zmysel užívať a naozaj mi to sám odporučil . Nechcem tu robiť reklamu ale naozaj to funguje. Prajem všetko dobre.

Lucia,Poprad, 36 rokov

Som zamestnaný ako kuriér celý deň som v strese a stále vystupovanie a nastupovanie do auta. Teplo zima prudké pohyby stále ma bolel chrbát, že sa to už nedalo vydržať až nakoniec som bol na vyšetrení odporučili mi cvičiť a užívať výživový doplnok Spinal Vital Užívam ho 3 mesiac snažím sa pravidelne a naozaj sa cítim lepšie. V aute sa mi sedí pohodlnejšie aj pri tom celodennom zhone sa to v konečnom dôsledku dá vydržať. Odporúčam každému kto ma malo času a chce urobiť niečo pre svoje chrbát.

Jaroslav,Považská Bystrica, 47rokov

Som po operácii chrbtice a pri 1 kontrole mi lekár odporučil Spinal Vital , tak som ho začal užívať už 4 mesiac pravidelne. Ak zaťažím 1 deň viac chrbát na druhy deň nemám bolesti ako som pred tým mával . Cítim sa lepšie.

Karol,Varín, 54 rokov

Problémy s chrbticou sa u mňa dostavili pred pomerne dlhou dobou. Bolo to po 30. Myslela som si, že je to normálne ,keď sa chrbtica opotrebuje, tak bolí aj chrbát. Ale pred pár rokmi som nebola schopná dokonca normálne upratať byt, pretože som sa nemohla ohýbať! Nemohla som tiež nič zvláštneho uvariť, pretože to by znamenalo stáť pri sporáku dlhšie ako pol hodiny, a to úplne presahovalo moje možnosti. Hanbila som sa stále odmietať rodinu a známych, keď sa ma pýtali, či môžu prísť na návštevu. Nakoniec som začala brať lieky proti bolesti, ale vôbec nepomohli. Včas som sa dozvedela o Spinal Vital . Bola som ako nemohúci starenka, a stačilo len pravidelne užívať tento doplnok . Môžem bez problému kuchtiť v kuchyni, jazdiť na bicykli. Rada k sebe pozývam najbližších. Môže to byť lepšie? Veľká vďaka!

Alena, Turčianske Teplice, 61rokov

Raz som skončil na pohotovosti, pretože ma seklo v krku a musel som isť na obstreky. Nebolo to prvý krát a na odporučenie doktora som začal viac cvičiť brat výživový doplnok Spinal Vital a odvtedy sa mi chvalabohu taká nepríjemná situácia už nezopakovala.

Mário,Liptovský Mikuláš, 33 rokov

Poviem vám svoj príbeh, pretože som sa trápil s bolesťou chrbta skoro 12 rokov. Roky práce v továrni urobili svoje. Za rôzne prostriedky, gély a iné zázraky som utratil celkom veľa. Pýtal sa aj svojho lekára či to môžem brat nakoľko beriem ešte iné lieky a pán doktor mi to schválil že táto kombinácii čo obsahuje Sinal Vital mi nijak neublíži, že to môžem užívať. Po 4 mesiacoch sa môžem narovnať a chodiť ako človek. Včera som bol s vnučkou na kolobežke a toľko sme sa nasmiali. Neviem či to pôsobí na každého, no na mňa to zapôsobilo! Stojí to za to, aby ste to vyskúšali.

Marián Brezno,
51 rokov

Moja mamka ho berie. Je výborný ako doplnok ku klasickej liečbe bolestí chrbtice. Aby sa výsledok dostavil, treba brať dlhodobo 2-3mesiace, za 4 dni nečakajme zázraky. Určite odporúčam kombináciu vitamínov čo obsahuje Spinal Vital aj s rehabilitáciou. S chrbticou je to totiž tak, že sa ľahko pokazí a veeeéľmi dlho sa lieči Mamke pomohla treba iba vyskúšať.

Andrea,Šaľa, 39 rokov

Mam skoliozu chrbtice a lekár mi odporučil užívať tento výživový doplnok. Má sa užívať 3-6 mesiacov čo ide aj do rozpočtu ale oplatí sa investovať.

Vlado,Stropkov, 68 rokov